Hlas srdce:30.-32.díl

20. května 2009 v 8:40 | Ami-chan |  Hlas srdce
Nazačátek,hrozně se vám omlouvám,že sem tu nebyla,ale neměla sem čas a když sem chtěla předevčírem na kompa,nefungoval.No hrůza.Včera sem na to ůpe zapoměla,protože sem měla s týmem sraz v 6 hodin ráno na nádraří(hrůza).Jeli sme totiž na volejbalovej turnaj do Rakovníka.2 hodiny tam a2 zpátky.Děs.No,porazili sme nejsilnější tým,kterej nikdo neporazil,ale sme stejně druhý a za Česko postupujou jen první,takže tam zas jedu příští středu a zas se musíme probojovat do nároďáku.Stejně mě to neba.Já nejsem týmovej typ, a navíc,já tam sem jen jako náhradnice,protože mi to docela de,ale jinak tam jeli jenom volejbalistky,takže sem vůbec nehrála.alez toho fandění mám vyřvaný hlasivkyxD.No a hlavně,nedala sem sem povídku,takže tu rovnou máte 6 dílečků.Asi se vám to nebude chtít číst,ale někomu se to líbí,tak aby se neřekloxD.Už zbejvá jen poslední díl 33.Ten sem dodám zejtra a v pátek vám něco důležitýho řeknu.Zatim sayonara


30.DÍL-V SÁZCE JE VŠECHNO
Akatsuki se stale přibližovali.Už byli od ostatních jen asi 20 metrů.Neji čekal na správný okamžik,aby vydal rozkaz k útoku.Přítomni byli všichni.Tým 9,10,nový tým 7 krom Sakury,která byla v nemocnici po našem tejhdejšim incidentu,take všichni senseiové,Iruka,Kakashi,Ibiki,Gai a další……..I Tsunade se rozhodla jít do bitvy,ale ta byla v obraně,ne v útoku.Všichni byli rozhodnuti padnout v boji v zato co milovali.Aby ubránili svůj domov a ochránili lidi v něm.Tomu se říká Ohnivá vůle!A je jedno jakou podstatu chakry máte.
,,Teď!",vydal Neji rozkaz k útoku a všichni se rozeběhli na Akastuki s pokřikem.Celá jejich devítka se zastavila.Stáli až příliš klidně,ale člověk na to u nich byl zvyklej.Najednou se země zatřásla a tvořili se v ní krátery jako při zemětřesení.Mnoho ninjů se neuhlídali a zahučeli pěkně hluboko.Ti,co zbyly na ně stale běželi a nezastavovali se.Jako první zaútočili mé ANBU jednotky.Dvojce,či trojice si vždy vzali jednoho Akatsuki a věnovali se převážně němu.Neji se vrhl na Kisameho a NAruto se postural o Itachiho.V TU chvíli byl už přemeněn na lišku,teda,měl její plášť,ale ještě se uměl ovládat.
,,Tak se opět setkáváme Naruto Uzumaki.",pronesl Itachi klidně a jako nic se vyhl Narutovu útoku.Ten mu ani neodpovídal a útočil dál.
,,Myslíš,že ubráníš vesnici?Si slabý.Nedokázal si ani ochránit svého učitele.",začal se mu vysmívat.V Narutovi něco škublo a zastavil se.Stočil svůj pohled na Peina,bojujícího právě s dvěma ANBU a ještě TenTen.To ale neměl dělat,protože Itachi využil situace a utvořil kolem něj ohnivé pole.To Narutovi nedovolovalo se hnout.Narostli mu tesáky a pomalu se začal objevovat první ocas.
,,Jen tak dál.",řekl si Itachi pro sebe a pole se začalo zužovat.Naruto hlasitě zařval a na světě byl už druhý ocas.Rozzuřeně proskočil ohnivym kruhem,který ho ani ve víru jeho vzteku nedokázal zranit a vrhl se na Itachiho.
***
,,Sakra,jak dlouho ještě?",neudržim se a vyjedu nervně na Sasukeho.
,,Jen pár minut,už tam budem.",uklidnil mě ledovym hlasem.Došlo mi,že s nim nic nezmůžu.Ale nemohla sem si pomoct,měla sem o Naruta a osatatní děsnej strach.
,,Podívej!",upozornil mě Sasuke po ňáký chvíli.Se zájmem sem se na něj otočila.Ukazoval k zemi.A pak sem to uviděla.Měla sem stejnej pocit jako tehdy,když sme se vrátili z tý mise a Konoha byla v troskách.Tentokrát sem ale viděla desítky bojujících shinobi,jak se marně snaží ubránit vesnici.
,,Dělej,musíme je zastavit.",začala sem hysterčit a šťouchla Sasukeho,aby začal klesat.
,,Moment,bude lepší,když vymyslíme malou léčku.Musíš mi ale pomoct."ANi sem se nepokoušela něco namítat.Co teď,že jo?Rozhodla sem se mu důveřovat.
***
,,Nikdy z tebe nebude hokage.Můžeš si to nalhávat pořád do kola,ale sám to dobře víš.Budeš vždy jen ubohý genin.",posmíval se Itachi Narutovi,kterej byl právě teď na místě,kde by něco roztřískal.Útočil na něj celej rozzuřenej a ani se nekontroloval,o což Itachimu šlo.Když se mu naskytla příležitost chytl Naruta a na hrudi mu stisknul několik bodů.Naruto odletěl 10 metrů dozadu a zabrzdil až o obří balvan.Itachi k němu bez váhání přišel a vytáhl si z pláště kunai.
,,Pozdravuj Jiraiyu v pekle.,řekl naposled a chtěl zabodnout ostří do Narutova těla.Někdo mu ale zadržel ruku.Itachi se prudce otočil ale to už hleděl do stejného sharinganu,který měl on sám.Nebyl ale ledajaký,byl mangekyou.Itachi zavřel oči a odvrátil od něj zrak.
,,Kam pak?",zeptala sem se výsměšně a zasadila Uchihovi pořádnou pěsťovku.Odletěl na druhou stranu bojiště.
,,Zdravím brácho.Konečně se zas setkáváme………a já tě můžu zabít.",promluvil mladší Uchiha,kterýmu sem právě pomohla odlákat jeho bráchu,směrem k Itachimu.
,,ty?",podíval se nevěřícně na Sasukeho stojícího vedle mě v bojovém postoji.
,,Přesně tak.Dobře se na mě podívej.Já budu to poslední,co uvidíš!",zakřičel rozhodně a společně sme se vrhli na Itachiho.
,,Sa….suke?",vyhrkl ze sebe Naruto a sledoval nás oba v boji proti staršímu Uchihovi.Chvíli strnul na místě a nevěděl,co udělat.Když ale uslyšel výkřik,který se linul s bitvy,bez váhání se do ní rozeběhl………..přímo na Peina,který právě odrazil TenTen a zbylý dva ANBU už byli po smrti.
,,Teď bojuj se mnou!",vyzval ho a postavil se před něj.Vypadal stejně slizce jako Orochimaru,asi to bylo jeho pravé tělo.
,,Sorry,ale nemám na dětičky čas.",zamítnul a chtěl si najít jinou obět.Zastavil ho ale shuriken,který mu proletěl před obličejem.Otočil se na patě a zmerčil Naruta,kterej stale stál na jednom místě,opět s dvěma ocasy.
,,Ach jo.",povzdechl si a postavil se proti němu.Naruto využil situace a rozeběhl se na něj s Odama rasenganem.
***
,,Tak ty ses nakonec vrátil.",povídal k mladšímu bráškovi Itachi,mezitim co odrážel naše útoky.
,,Ne!Sem tu jen kvůli tobě.",poopravil ho Sasuke.
,,To sis nemusel dělat škodu.Sám mě nikdy neporazíš!",zkazil mu úsudek.
,,Máš pravdu,sám ne,ale s její pomocí ANO!",vykřikl k němu a chytil mě za ruce.Odrazila sem se a odkopla Itachiho na kraj kráteru,který sám se svou skupinou vytvořil.
,,Si vážně tak najivní.Nepomůže ti nikdo,seš příliš slabý.Chybí ti nenávist!",nedal se Itachi a zvedl se ze země.
,,Ne,mě chybí přátelé!",překvapil ho menčím proslovem a vytvořil v ruce chidori.Já to same udělala,ale v ruce sem držela rotující balónek.Namířila sem ruku k Sasukemu.Obě jutsu se spojili a vytvořili ničivou sílu.Oba sme na sebe kývli a začali do obřího balónu soustředit naši chakru.Justu nabralo rudou barvu a začali z něj šlehat plameny,stejně jako když sem bojovala se Sakurou.Naše jutsu se propojila a vytvořila nové.Dalo by se to nazvat…….RADORI?Společně sme se rozběhli na Itachiho.Byl momentálně trochu mimo,nevim,jestli to bylo tím,co Sasuke řekl,nebo tím,co věděl,že na něj chceme použít a odstřelit na Mars.
,,To je za mámu a tátu!"
31.DÍL-VZKŘÍŠENÍ
,,To je za mámu a tátu!",zakřičel Sasuke a Itachi od nás dostal plnej zásah.Neudržel se a spadl do kráteru,hlubokého něnkolik set metrů.Se Sasukem sme oba spadli na kolena a začali ztěžka vydýchávát.
,,Dí….díky Hinato….pomohlas mi uskutečnit můj sen….",vykuckal ze sebe omluvu,když se nadechnul.
,,Mě neděkuj.rači nám helfni.",pobídla sem ho,aby zvedl zadek a pomohl ostatním se zbytkem AKatsuki.Neji právě dodělal Kisameho a plno členů už bylo taky out.Zbyl už jen Deidara a Pein.
,,Sasuke,postarej se o tu bárbí a já pomůžu Narutovi s Peinem.",poukázala sem na dlouhovlasýho panáka,co vyhazoval do vzduch všechno,co mu přišlo pod ruku a sama se rozběhla k Narutovi na pomoc.
,,Ahoj,snad nerušim.",zasmála sem se,když sem dorazila.ˇUsměv mi ale ztuhl,když sem zjistila,že je Naruto promeněnej v mini verzi Kyuubiho a na svět se dostává čtvrtý ocas.
,,Oh Fuck,umí se ovládat jen do tří ocasů.Musim ho zastavit!",zaklela sem a bězela k němu.Asi mě nepoznal,protože na mě začal útočit.Na Peina sem teď zapoměla a snažila sem se ho přivést k rozumu.ňák sem to ale nevychytala a Naruto mi zasadil ránu do břicha.Byl to jen malý náraz,ale nesmírně silný.Odletěla sem několik metrů dozadu a zůstala ležet.Ať sem se snažila jak sem se snažila,nedokázala sem vstát.Byla sem skoro bez chakry a slabá.Navíc to zranění.Naruto mi dál nevěnoval pozornost a útočil na Peina.Nemohla sem dělat nic jinýho,než je sledovat.Naruto byl až moc rozzuřený a tak měl Pein převahu.Netravalo to dlouho a vyřídil ho.Naruto ležel na zemi stejně bezvládně jako já a liščí chakra z něj dočista vyprchala.Pein se na něj vykašlal a šel směrem ke mně.Vytáhl si meč a chtěl to skoncovat stejně jako posledně.A stejně jako posledně mu v tom zabránil ten samý člověk.Zavřela sem oči a když sem je otevřela,přede mnou stál Naruto a ze zad mu trčela čepel Peinova meče.
,,Narutoooooooo!",zakřičela sem zoufale a vytryskly mi slzy.
,,Ty blázne,víš cos udělal?",začal na něj nadávat Pein,ale zasekl se v půlce.Tomu zas trčela čepel z břicha.
,,ty to víš?",zeptal se ho známý hlas a za nim se objevil Sasuke s mečem v ruce.Pein se bezvládně skácel k zemi a zemřel.Naruto mi spadl přímo do náruče.Vytáhla sem mu meč z hrudi a začala ho léčit.
,Naruto,ty idiote!Proč si to udělal?",rozkřičela sem se na něj se slzami v očích.
,,Já….proto….protože tě…..já tě….miluju….",byla jeho poslední slova a pak zavřel oči.
,,Neeeeeeeeeeee!",zařvala sem a měla pocit,že se mi srdce roztříští na million kousků.
,,Vydrž brácho,no tak,nevzdávej to!",pobízel ho Sasuke a chytil ho za ruku.Všechno teď bylo správně.Jeho přítel se vrátil,Akatsuki byli poraženi a má to skončit takle?To sem nehodlala dopustit.
,,Na..Naruto,to…to mi nedělej…….",brečela sem nad jeho mrtvým tělem a kapka slzy mi ukj)ápla na jeho budnu.Pevně sem ho chytila a přitiskla se k němu.Už mě neslyšel.Bylo pozdě.Nevim,jestli se mi to jen zdálo ale Sasukemu se zalesklo v očích.V mžiku k nám přiklusala Tsunade a zbylí ninjové,co zůstali na bojišti.
,,Hinato!",křikla moje jméno a svezla se ke mně po kolenou.
,,Je mi to líto.Ty za to nemůžeš.",řekla soucitně a chytla mě za ruku.
,,Hin,je pozdě.Když zemřel on,zemřel I Kyuubi,už nemůžeš nic dělat.",uklidňoval mě Neji a v tu chvíli mě to napadlo.
,,To je ono!",vykřikla sem a osušila si slzy.
,,A co?",zarazili se všichni.
,,Vím,jak ho oživit!",řekla sem a postavila se na nohy.
,,Hinato,zakazuju ti použít jutsu babičky Chiyo,ani na to nemáš dostatek chakry!",zarazila mě Tsunade dřív,než sem satčila cokoliv říct.
,,Ne,tak to není.Podívejte se!",vyhrnula sem Narutovi tričko a poukázala na jeho pečeť,která držela demona pod zámkem celých 16 let.Všichni na mě nechápavě zírali.
,,No,jednou,když sem studovala lékařské příručky a zajmavosti,narazila sem I na kapitolu o Jinchuuriki.Psali tam,že pokaždé,když trochu uvolní pečeť,aby využil sílu svého démona,uzamkne se její část v pečeti,která ho drží.A jelikož Naruto používal Kyuubiho mockrát,musí mít v pečeti nashromážděno obrovské množství démonovy chakry.Možná,že kdybych ji dokázala uvolnit,bylo by ji dostatek na to,aby to přivedlo Naruta k životu.Samozřejmě by už pak byl bez démona a mohl zas normálně žít.",vysvětlila sem svůj návrh.Tohle by nikoho nenapadlo,ale nakonec všichni přikývli.
,,Dobře,můžu?",připravila sem si ruku a na prstech se mi objevilo 5 plamínků.Všichni kývli,tak sem prsty přitiskla na hroty pečetě a uvolnila ji.Všichni jsme zacítili obrovský příval energie.Narutovo tělo bylo jakoby obaleno v rudém plášti a začalo se léčit.
,,Sakra,to nestačí!",zaklela sem zoufale,když sem si všimla že chakry není dost na znovuzrození a tak sem přidala svou vlastní a začala do Narutova těla přelévat chakru.Překvapilo mě,když sem si všimla,že se ke mně hned přidal I Sasuke se svou.Ostatní se k nám přidali postupně,až se objevil obrovský záblesk,který nás všechny oslnil.Dezorientovaně sem zamrkala a všimla sem si,jak se Narutova ruka pohnula.
,,Naruto!",vyskočila sem radostně na nohy.Pak už se začalo hýbat celé jeho tělo a nakonec se posadil.
,,Narutoooo!",sesypala sem se na něj a objala ho,div se chudák nezačal dusit.Zato já začala brečet-ale štěstim pochopitelně.Odtáhla sem se od něj a políbila ho.Zvedla sem se a čekala co se bude dít.Byla sem mile překvapená.K Narutovi si klekl Sasuke a objal ho stejně pevně jako před chvílí já.Jen nebulel.
,,Sem rád že si zpátky brácho.",usmál se Sasuke a odtáhl se od něj.Naruto vůbec nic nechápal,ale byl rád.Stejně jako my.
,,Tak též…….um…brácho…",zazubil se zpátky a se Sasukeho pomocí se vyhoupl na nohy.
,,Naruto,myslela sem,že sem tě ztratila.Takovou blbost,už nikdy nedělej.nepřežila bych to bez tebe a nezapomeň,že si mě máš brat.To by byla podivná svatba bez ženicha!",začala sem mu okamžitě vyčítat.Díky bohu to bral s humorem.
,,Brát?",vyvalili všichni oči,hlavně teda sasuke.
,,Um….takže….vy dva…vy…..",poukazoval na nás prstem a koktal ňáký nesmysly.
,,Hm……",zazubili sme se oba.Ostatní se nestačili divit.
,Tak to je síla.",pousmál se sasuke a vytáhnul z Peinova těla svůj meč.
,,Mno.měli bysme raněné odnést na ošetřovnu a zbytek povinností zařídim já.",povzdechla si Tsunade a s pocitem vítězství I když s velkými strátami jsme se vrátili do listové………

32.DÍL-JAKO BEZ CITŮ
Přidala sem se I když s minimálním množstvím chakry k lékařskému týmu a začala ošetřovat raněné.Nebylo to pro ně tak zlé,jak to vypadalo.Většinu z těch co přežili,ale se zraněními jsme zachránili.A ještě k tomu byli Akatsuki zničeni.Byla sem zpokojená a ze sálu sem si to namířila rovnou na starý tréninkový plac týmu 7,kde se sešel Narutoa Sasuke.Sakura byla ještě mimo z našeho souboje.
,,Ahoj,lásko.Sorry,že du pozdě.",omluvila sem se,když sem fičela k Narutovi rychlostí formule 1 a jako vykúpné mu dala pusu.
,,To je v poho,zachránit svět je důležitější,než přijít včas.Ale to neplatí pro ty,kterým přeběhne kočka přes cestu!",vykřikl Naruto a kouknul se mi přes rameno.Se zájmem sem se otočila a koho nevidim.Kakashiho s Icha Icha v ruce.Asi v knížce hledá ňákou dobrou výmluvu.
,,Ahoj bando,hele,gomen,ale…..",začal se vymlouvat jak se dalo čekat.
,,Ne,my to nechcem slyšet.",odmítl rázně Naruto a nenechal ho ani domluvit.Sasuke se jen ušklíbl.Nebo to byl úsměv?.........
,,Počkej Naruto,potřebuju něco říct Hinatě.",stočil svůj pohled k mým očím.
,,Jo?Co je?",zeptala sem se celkem flegmaticky.
,,Je mi to líto………Hiashi Hyuga před hodinou zemřel.Mrzí mě to.",řekl se sklopenými oči v zemi.Trochu to ve mně trklo.Dost mě to překvapilo ale necítila sem žádný příval smutku,zvláštní.Mno……..vlastně ani ne.
,,Aha,a co já s tim?",pokrčila sem rameny.Všichni tři na mě nechápavě zírali.
,,No,je to přece tvůj otec,tak sem myslel,že tě to raní.",podíval se na mě Kakashi tim svym vokem.
,,Proč?Nikdy pro mě nebyl jako otec.Já vim,je to divný,ale já fakt nic necítim.Ani smutek,ani bolest,ani radost………NIC!",poslední slovo sem obzvlášť zdůraznila.
,,Dobře,ale právě se schází rada.Všichni členi Hyuga klanu a ještě Tsunade už sou na místě.Chybíš jen ty.",varoval mě Kakashi.Já jen otráveně protočila oči.
,,Hinato,jestli chceš,pudu zas s tebou.",chytil mě Naruto za ruku a dal vědět,že stojí při mě.
,,Ne,to je dobrý.",odmítla sem s úsměvem a dala mu pusu na tvář.
,,Fajn,ale………….než tam půjdeš,rozmysli si ještě jednou to o vedení klanu.Je to důležité.",pobídnul mě těsně před tim,než sem mu zmizela z dohledu.Přikývla sem,aby se nestrachoval a šla do domu svého otce.Rada už čekala skutečně jen na mě.Mlčky sem si k nim přisedla.
,,Tak,sme tu všichni,může se začít.",začala Tsunade.
,,Takže,v Hiashiho závěti jasně stojí,že vám všem něco odkazuje.Neji,ty zdědíš všechny jeho poznatky týkající se jutsu a klanu Hyuga a všechny důležité informace a tajemství.Hanabi,tobě odkázal všechny zbraně,včetně tajných technik klanu no a to nejdůležitější na závěr………Hinato….",otočila se směrem ke mně a ve tváři měla ten smrťácky vážnej výraz.
,,Znova se musím zeptat……povedeš klan?",zeptala se mě hlubokym hlasem,až mě zamrazilo.Podívala sem se na všechny přítomné,jejich výrazy naháněly hrůzu,no spíš smích,ale to je jedno.Udělala sem,co mi řekl Naruto a přemýšlela sem a……….
,,Příjmam tuto zodpovědnost.Povedu klan Hyuga.",odpověděla sem nahlas.Ve tvářích všech se objevilo překvapení,ale zároveň oddech.
,,Pak výborně!Víc vědět nepotřebuju.",usmála se Tsun a vstala ze židle.
,,Jupííííííí!",zaslechli sme všichni z venčí a otočili se k oknu.Kdo jiný tam mohl být než…….
,,Naruto,ty tu nemáš co dělat!",okřikla ho Tsunade a mrskla po něm svoji botu,čímž rozflákala okno.Naruto se bolestně chytil za hlavu,na který mu ve vteřině vyrašila obří boule.Už se na to vykašlal a prolezl k nám rozflákanym oknem.
,,Hej,teď ničíš můj majetek!",hodila sem po ní zlym ale směšnym pohledem.I ona se uchechtla.
,,Takže tu spolu všichni budem bydlet?",zmátlo to mou mladší sestru.
,,Hele,Hin,nechceš bydlet se mnou?Notak,dyť už se budeme I brat.",zazubil se na mě Naruto a v očích se mu zaleskla kapička naděje.
,,Mno….to…je trochu narychlo,ale…….vlastně,proč ne?",pokrčila sem rameny a návrh přijala.Chtěl se ke mně rozeběhnout a obejmout mě,v půlce ho ale odcyhtla Tsun a prohodila zničenym oknem.Ouvej,to by bolelo.
,,vy se berete?",vyhrkla na mě Hanabi..
,,Mno….jo,a byla bych fakt ráda Hanabi,kdybys mi šla za hlavní družičku.",usmála sem se na svou mladší sestru,která s jásotem a popřánim mi ke štěstí přijala.Neji se jenom pousmál,ale nakonec mi popřál taky.
,,Mno,vypadá to,že máš dům jen pro sebe Hanabi.Já du k Narutovi a jak znám Nejiho,určitě si už přestěhoval svoje věci k TenTen.",stočila sem svůj pohled na bratrance.Ani byakugan sem nepotřebovala abych poznala,jak zrudnul.Všechno sme dohodli a rozloučili se.Na tom samém místě jako před tim sem se nakonec ještě sešla zase s Narutem,Sasukem a Kakashim.
,,Hej,Hin,napadlo mě….kdy chceš mít tu svatbu?",přiběhl ke mně můj nastávajíci a vzal moje ruce do svých.
,,No………..jak to vyjde.Klidně počkám.",usmála sem se chápavě.
,,Fajn a co za týden?",vyhrkl na mě a v očích měl hvězdičky.
,,Za…za týden?To se nestihne.",vyvalila sem voči.Ještě sem nepotkala chlapa,kterej by se hrnul do svatby a k tomu ještě že ho mám já.
,,Ale zmáknem to,neboj a nech všechno na mě.",vyskočil do vzduchu a začal zdrhat pryč.ANi sem to nestačila odsouhlasit.Stejně to bylo jedno,ale hrozně sem se těšila.

Další den
,,Proč musíš odejít?",snažil se Naruto zadržet Sasukeho,kterej chtěl právě opustit Konohu,samozřejmě se svolenim a my mu byli v patách.
,,ZRadil sem tuhle vesnici I přátele.Není tu pro mě místo ikdyž tvrdíš opak.",odbil nás chadně a šel bez přestávky dál.
,,To je blbost.Naruto má pravdu,zůstaň tu s nami,si náš přítel a navíc,si ještě ani nepozdravil Sakuru.",připomenula sem při vzpomínce na to jak sme ji před hodinou kontrololvali a ona chtěla Sasukeho vidět.
,,Tak jí vyřiďte,že ji pozdravuju.",řekl chladně.
,,No tak,Sasuke…….prosím.Zůstaň tu.Chceme tě tu.Musíš tu být!",nenechal se Naruto odbít.
,,Vážně?Řekni mi jen jedninej důvod.",otočil se na nás s chladnym pohledem.
,,No…..přece………..musíš mi jít za svědka…….."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 saya14 saya14 | E-mail | 20. května 2009 v 15:28 | Reagovat

pekneeee =D rychloooo pokrackooo =D

2 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 | Web | 20. května 2009 v 16:17 | Reagovat

Ahoj SB! Už dlouho si se nestavila na mém blogu :( To mě docela štve, je možné že nemáš čas, ale na blog si přece věci přidávaš.... tk doufám že mi to nějak vysvatliš nebo si tě budu muset mazat a to se mi opravdu nehce :( zatím ahoj

3 HinataHyuuga=)=)=) ♥tvoje SBénko♥ HinataHyuuga=)=)=) ♥tvoje SBénko♥ | Web | 20. května 2009 v 18:03 | Reagovat

Faktis mocinky pěkný :-)

4 sasuke-kun tvý sbíííííí sasuke-kun tvý sbíííííí | Web | 20. května 2009 v 18:25 | Reagovat

až v pátek to je škoda jsem napjatá!!!

5 Tima-chan  ティマーちゃん Tima-chan ティマーちゃん | Web | 13. července 2009 v 8:44 | Reagovat

konichiwa....prosím (onegay) byl(a) bys tak hodná(ý) a nakrmil moje mazlíčky na blogu, tady je druhej blog: www.yuki-tima.blog.cz
mooocinky arigatoo (děkuji)
PS: páčí se mi u tebe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama