Hlas srdce:25.díl-Noc,na kterou se nezapomíná a 26.díl-Osudové rozhodnutí

16. května 2009 v 19:56 | Ami-chan |  Hlas srdce
Tak,tentokrát to bude trochu žhavější,snad nevzplanetexD

,,Horomaru!,zakřičela jsem méno jednoho s ANBU,když sem procházela kolem cvičišť,kde trénovali především ninjové jounini.
,,Ano velitelko…teda……Hinato!",přiběhl ke mně zrzek s ANBU tetovánim na rameni.
,,Um…potřebuju od tebe laskavost.Tsunade chce najít Akatsuki a zjistit,jestli něco neplánujou.Nenutim tě do toho,ale kdybys mohl………si na sledování nejlepší z mých jednotek.Ale je to fakt jenom na tobě.Můžu sehnat někoho jinýho.Vim žes měl teď misi a……..",nestačila sem dokončit a už na sobě měl masku ANBU.
,,Vždy připraven vel…….um..Hinato.",zasmál se a postavil do postoje,který znamenal respect.
,,Arigato,seš super.Mno,můžeš hned vyrazit.",poděkovala sem mu a ochotu a poukázala směrem k bráně.
,,Du na to.",odkejval mi a vyrazil pryč z Konohy.Sem ráda,že mám ve svých jednotkách ninji,na které se můžu kdykoliv spolehnout.Člověk se hned cítí líp a uznávanej.Kouknu se na hodinky a ……….
,,Do kýblu!19:56!Sakra,já to nestihnu.",zešílela sem,když sem si uvědomila kolik je a kde sem teď měla bejt.Rychlostí blesku,kterou sme pochytila od Leea sem frčela tam,kde měl bydlet Naruto.teda,snad si to pamatuju.Jemně sem zaklepala na dveře.Snad to šlo slyšet.Nikdo ale neotvíral.Chtěla sem to zkusit znova,ale někdo mi zezadu zakryl oči.
,,Deš pozdě.",řekl mužský hlas.Hned mi bylo jasný,kdo to je.Naruto má fakt divný nápady,ale……..bylo to milý.Aspoň se nenaštval.Asi byl zvyklej od Kakashiho.Otevřel dveře a oba sme vešli.Moje sensory zachytily oheň a bylo mi hned jasný,co se děje.Došli sme podle mých odhadů asi doprostřed pokoje a Naruto mi oči odkryl.Jak sem čekala.Všude kolem stáli svíčky a hořeli,jako male tečky na obloze.Pokoj byl taky moc hezky provoněný ovocnou vůní.A taky bylo uklizeno,což mě dostalo totálně,ale rači sem připomínky neměla.Vejrala sem na to všechno s otevřenou pusou.
,,A…..to ty?",otočila sem se směrem na blonďáka.Jen se sladce usmál a chytil mě za ruku.Lehli sme si na velkou postel vedle sebe a naše ruce se propletly.
,,Co teď?",napadlo mě.Odpovědí mi byla hudba,která začala hrát.Mylsim,že to bylo Every time we touch od Cascady.Tu sem milovala.Byla tak romantická,až se mi chtělo brečet.Naruto pak udělal zvláštní znamení rukou a najednou se pokoj proměnil v ten kopec,na kterej sem Naruta dotáhla,když mu nebylo do zpěvu.Šla slyšet jen hudba a vidět hvězdy na obloze.
,,To je…….přemisťovací jutsu?",napadlo mě podle prvního dojmu.
,,ne,sme pořád u mě doma.Jen sem, jak to říct ….zkopíroval krajinu kolem toho místa.Teď můžem obdivovat noční oblohu I z domova.",pochlubil se mi se svým,nejspíš novym jutsu,se kterym mě,uznávám,naprosto dostal.
,,je to perfektní.Fakt nádhera.",ocenila sem jeho nápad a venovala mu polibek.
,,sem rád,že se ti to líbí.Dělal sem to pro tebe.",usmál se na mě sladce až sem se zachvěla.Přitiskla sem se k němu a oba sme pozorovali oblohu posetou miliony zářících teček.
Po ňákym čase sme oba dostali žízeň,tak Naruto přitáhl skelničky a flašku šampaňskýho s nápisem ROOBY BUBBLE.Podívala sem se na něj z divnym výrazem ve tváři.
,CO?Chtěl sem splašit Bohemia sekt,ale ten mi neprodali.",začal se bránit,načež sem dostala záchvat smíchu.Naruto se naštval a začal trucovat,čemuž sem se smála ještě víc.Vytrhla sem mu šampáňo z ruky a nalila nám oběma do skleniček.
,,To je dobrý,sou ovocný a osvěžující.Vem si to,aspoň ráno nebudem mít kocovinu.",snažila sem se ho rozveselit,což šlo samo od sebe.On nedokáže trucovat a přijal skleničku,co se mu podávala.ˇ
,,Tak na…….nás.",přiťukl si se mnou a popřál našemu vztahu.Usmála sem se a napila se ze sklenice,načež sem se zakuckala a začala kašlat.Naruto se vyděsil a začal mě placat po zádech.
,,Hin,v poho?",šílel,jak kdybych rodila.
,,j…jo…jen…sem s…se tro…chu zakuckala.",dostala sem ze sebe ztěžka,protože mě Naruto rozesmíval.Když v rádiu naskočila písnička z filmu Duch,Naruto si stoupl a sklonil se ke mně.
,,Smím prosit?",usmál se na mě tak krásně,jak jen uměl a nabídl ruku.Bez váhání,I když trochu nejistě sem ji přijala a vyhoupla se na nohy.V tancování sem totiž naprostý dřevo.To Narutovi očividně nevadilo,protože si mě k sobě přitáhl a ruku mi omotal kolem pasu.Další mi chtil a já mu svoji položila kolem krku.Najednou to šlo samo od sebe a já se pohybovala v rytmu hudby a stejně tak I on.Projel mnou příjemný pocit a trochu sem se zachvěla,což Naruto pravděpodobně zpozoroval.
,,Děje se něco?Proč se třeseš?",staral se a opačovávacim pohledem se mi zadíval do očí.
,,Ne,to jen………nikdy sem nebyla šťastnější.",přiznala sem a po tváři mi stekla slzy.Naruto se najednou zastavil a chytil mě za obě ruce.
,,No,mylsim,pokud se nemýlim,že teď budeš ještě šťastnější.",řekl a začal vytahovat něco z kapsy.Blya to malá červená krabička.Asi mi bylo jasný,kam tim míří,ale nedávalo mi to smysl.
,,Já…už dlouho se tě chci na něco zeptat,ale hledal sem pravou chvíli a myslim,že ta je právě teď.",podíval se mi vážně do očí a klekl si.Pak krabičku otevřel.Oslinil mě menší záblesk malého kamínku upevněném na stříbrném kroužku.Civěla sem na to s údivem.
,,Hin,já…..chci s tebou prožít zbytek života a tak se tě prostě musim zeptat.Hinato Hyugo….vezmeš si mě?",pronesl směrem ke mně nejistě až to se mnou skoro švihlo.Zamrkala sem,jako kdybych se zasnila a nevěděla,co se děje.
,,Naruto,to……..já…já nemůžu…..",odmítla sem se slzami v očích a chtěla utíct,jenže Naruto mě nenechal.
,,Počkej,proč ne?Co se děje?",ptal se starostlivě a vážně se mi zadíval do očí.
,,Já….já mám starch,že…že by to skončilo.Víš…..Asuma začal chodit s Kurenai a pár týdnů na to zemřel.Pak…pak Tsunade…..Jiraiya ji před tím,než ste odešli z vesnice požádal o ruku,byli zasnoubení a kde je teď?A ještě Kira a Riyuzaki……..každý měl svou dívku a byli šťastní a pak oba zemřeli…já….bojím se,že bych tě ztratila….",rozbrečela sem se ještě víc a přestala se bránit.Dokonce sem vysypala Narutovi I to o Tsun a Jiraiyovi.Nejdříf sem mě na to chtěl zeptat,ale pak si to rozmyslel.
,,Hin,ty mě neztratíš.Budu už navždycky s tebou,přísahám,tak ANO?",začal mě přesvědčovat a utěšovat.
,,Já…to…ale,dyť svatby sou tu povolený až od 18 let a nám je teprve 16.",začala sem se vymlouvat a koktala ze sebe věty či co.(v Japonsku sou svatby až někdy od 20,nwim,ale to je fuk).
,,to je v cajku.Zeptal sem se Tsunade a po menšim překecávání by nám to dovolila I teď.Prosím Hin,miluju tě.",vysvětlil mi okolnosti a mě se po těch dvou slovech podlomily kolena.naruto se už postavil na nohy a zadíval se mi prosbeně do očí.tentokrát sem bez váhání řekla ANO a padla Narutovi kolem krku.
,,Jo,to je úžasný.Děkuju Hin,miluje tě.",řakl znova a já se cítila jak ve snu.Bála sem se,že se každou chvíli probudim a to sem nechtěla.Najednou sme se zas ocitli v Narutově pokoji.Po tváři mi začali týct slzy.V životě sem nebyla šťastnější.Naruto mi je jemně setřel a podíval se na mě,jako by mě viděl poprvý.Pomalu se ke mně začal naklánět a dlouze a něžně mě políbil.Myslela sem,že každou chvíli uletim do teplých jižních krajin.bylo to tak krásné.Cítila sem se jako v nebi.Neovládla sem se a nechala se unášet kouzlem.Nebránila sem se ani když sem ucítila,že mi naruto začal vyhrnovat tričko a sjel mi po zádech od boků nahoru.

Zvedla sem ruce,aby to měl snažší a z trička se vyvlíkla.Na oplátku sem mu já rozepla mikinu a tričko bylo ve vteřině taky dole a stejně tak I oboje dvoje kalhoty.Zůstali sme jen ve spodnim prádle,teda,Naruto pochopitelně podprsenku se smajlikama jako já neměl.Trochu sme popošli a Naruto mě položil jemně na postel.Posunula sem se až na konec a pohodleně se uvelebila.Pomalu se ke mně začal přibližovat a vzal mě kolem pasu.Znova a stejně krásně mě políbil.Tak sme to vydželi pár minut,až šla na řadu moje podprsenka do který se naruto trochu zamotal.Bylo mu chudákovi tak trapně,že z toho byl celej rudej.Já to brala s humorem.Začala sem se řehtat na celý kolo a brzy sem nakazila I jeho.Končně podprda povolila a šla dolů sama od sebe.Poprvé sem ucítila Narutovu vybracovanou hruď na svém těle a trochu zasténala.Začal mě líbat na krk a pokračoval dolů,přes hruď, a zastavil se až u pupíku.Pak se zas vrátil nahoru a došlo na další líbání.Hladila sem ho po zádech a on mi jemně cuchal vlasy.Rukou mi sjel až k bokům a sundal kalhotky,do kterých se už naštěstí nezamotal.Pak šli dolů I jeho trenky.Věděla sem co přijde a nebránila sem se.CHtěla sem to a to strašně moc.Když došlo na věc,ucítila sem záchvěv po celém tělě a šimrání v břiše,jako když se líbáme.Bylo to tak nádherné.Kam se na to hrabe líbáníxD.Neměla sem se čeho bát,naruto byl moc jemný a něžný.Bral na mě ohledy a já se cítila v bezpečí.Asi po dvou hodinách mazlení a tulení sme si vedle sebe lehli na postel a já v jeho náručí usnula.

26.DÍL-OSUDOVÉ ROZHODNUTÍ

Ráno sem se probudila o něco málo dřív než Naruto a čekala,až otevře ty svoje krásný kukadla.Asi za 5 minut si začal mžourat oči.Jakmile mě ale zpozoroval ve svym náručí,krásně se usmál a políbil na čelo.
,,Brý ráno,lásko.",osvěžil mi krásně začátek dne.
,,Brý,spal si dobře?",zajmala sem se,když se oklepal a byl schopnej vnímat.
,,Nejlíp za život.",zamrkal na mě,tim svym kukučem.Sadce sem se na něj usmála,když v tom sme oba zaslechli dupod za dveřma,který v tu samou chvíli někdo udejchaně rozrazil.
,,Hinato,máme problem!Je to…………..",zakřičel bez zábran kluk s hustym obočim a sestřihem podle kastrolu,kterej stál ve dveřích.Jakmile nás zmerčil,nestačil ani doříct větu a s čelistí u země práskl dveřma.S Narutem sme byli oba v šoku,když sme se na sebe ale pak podívali,propukli sme v nehoráznej smích,přičemž nás musela slyšet půlka Konohy.
,,Lee,co se děje.",vyhrkla sem ze sebe mezi výtlemama na kluka,postávajícího za zavřenýma dveřma.
,,Já….nerušim?",zeptal se nervózně skrz dveře.
,,To je dobrý,vo co de?",zasmála sem se nad tim rambajsem a snažila se to z něho vytáhnout.
,,Um….to jen…..Tsunade tě chce vidět.Řekla mi,že tu budeš,protože se jí včra Naruto na něco ptal a prokecl se.",vykoktal ze sebe.Vsadim se,že kdybych v tu chvíli použila byakugan,všimla bych si na první pohled,že je rudej až za ušima.
,,Jasně,tak já du.",vypálila sem z postele,sebrala svoje hadry,ohákla se,dala Narutovi pusu na rozloučenou a vyběhla ze dveří,se kterýma sem stačila sejmout už tak dost otřesenýho Leea.Jakmile sem odtamtud vypálila,Lee se vyklonil ze dveří a zíral na Naruta.
,,naruto……….",pronesl směrem k němu,zvednul prst a chrup se mu zablýsknul.
,Heh,dík.",vypustil ze sebe Naruto s výtlemem a pozdravil ho.Já mezitim fičela k Tsun do kanclu,kde už čekala celá má jednotka.
,,Kvůli čemu je tady ten povyk?",zajmala sem se a došlo mi,že je něco v nepořádku.
,,Hinato,je to zlý.Horomaru se před hodinou vrátil a přinesl nám informace o Akatsuki.Mají v plánu zaútočit za 3 dny.Musíme je zastavit u hory Fuji(Fudži).Dál se nesmějí dostat.Potřebuju abys sestavila obranný tým,který bude chránit vesnici a pak linii,která bude v útoku a vyběhne jako první.",vypálila na mě na jednen dech Tsunade a já se nestačila divit.To byl průser jak vrata.
,,Sakra,tak to je v hajzlu.A neměli bysme taky sehnat ňáký další shinobi?Co třeba Gaara a Písečná?",napadlo mě,když sem si dala dohromady jedno a jedno a rozhodla sem se přeložit svůj návrh Tsunade.
,,To není možné.Sama Písečná je teď v tísnivé situaci kvůli vzbouřencům a problémům s jejich okolními vesnicemi.Ta nám teď nemůže pomoct.Leda,že bys našla někoho jiného,ale to se ti asi nepovede.",zamítla můj návrh a zklamaně se opřela o desku stolu.
,,Hinato,je to špatné.Mnoho našich ninjů je teď na misích nebo sou kvůli nim vážně zraněni.Naše obrana je slabá,potřebujeme víc lidí.",zazoufala si Tsun a já si všimla,že ji ukápla slza.
,,A……..co kdybych někoho přivedla?",napadlo mě a v hlavě se mi mihla tvář oné osoby.
,,A to jako koho?",zajmala se,ale já ji nehodlala svůj záměr prozradit.
,,To nech na mě.Mám plan,ale nevim jestli vyjde.Pokusim se to stihnout do těch tří dnů a pokud se mi to nepovede,vrátím se sama.Je jen na tobě jestli si ochotná to risknout.",podla sem svůj návrh.Šlo vidět,jak to Tsun pěčlivě zvažovala ale nakonec…….
,,Dobře udělej co musíš.Spoléhám na tebe Hinato.Nezklam mě!",svolila a já už se vrhla na svůj plan a jeho realizaci.
,,Arigato Tsunade.Řekni Nejimu,ať převezme mou povinnost ANBU velitele a obranu zrealizuje on.Já hned vyrážím času je málo.Jo a………Narutovi dyžtak řekni co se chystá a že budu v pořádku.",byla má poslední slova než sem vyrazila.
,,Jistě Hin,spolehni se.Jo a……..hodně štěstí.",popřála mi nakonec a já na pozdrav přikývla.Už sem si jen letěla domů vyzvenout zbraně a všechno,co bylo ke splnění mého plánu nutné.Nikoho by nenapadlo,co se chystám udělat.I mě samotnou to překvapilo.Vzala sem si jen to nejnutnější.Svou oblíbenou katanu,dýky,kunaje a shurikeny a taky něco do zásoby.Už sem jen vyběhla před brány Konohy a svolala svého věrného služebníka a přítele.
,,Ahioj Hoiymaru,naber plyn,máme před sebou těžkej úkol a dlouhou cestu.",varovala sem předem obrovskýho draka,který přede mnou vystoupil z oblaku kouře.
,,Bez problem Hinato-sama,já sem připraven na vše.",kývl mi a nastavil hřbet.vyhoupla sem se na něj a už se letělo……….
Druhý den asi okolo sedmý ráno sem dorazila na přibližné místo,který sem chtěla.Plochu sem prohledávala ze vzduchu,bylo to tak mnohem rychlejší a čas byl to co mi chybělo.Rozhlížela sem se všude,ale furt nic.Asi po dvou hodinách brouzdání vzduchem sem konečně našla,co sem hledala.Nebo……..spíš někoho.
,,Dem dolů.",nakázala sem drakovi,který se se mnou snesl neslyšně a opatrně na zem.Odvolala sem svého pomocníka a vykoukla zpoza stromů na obrovskou mýtinu.Bylo to ale spíš pole plné lučních květin.Asi 20 metrů opodál seděli v trávě 4 osoby.A já jednu z nich hledala.Měla černé vlasy a výrazné čérné oči.
,,Mám tě.",ušklíbla sem se a opatrně vyšla zpoza kmene jabloně.Když sme se nacházela asi 15 metrů od zdepřítomných osob,konečně mě zmerčili.Jedna z nich se vyhoupla na nohy,že sem to sotva postřehla a okamžitě zabrala bojový postoj s kunajem v ruce.Byla to dívka.
,,Kdo si a co tu chceš?",zeptala se mě zvýšenym hlasem a zapřela se nohama.zastavila sem se na místě.
,,Buď v klidu,nechci bojovat.Chci si promluvit.",vysvětlila sem klidnym hlasem,ale ona tak klidná nebyla.
,,Promluvit?A o čem chceš mluvit?",mířila na mě podezřívavě svou otázku.
,,To je jen mezi mnou a vaším velitelem.",odpověděla sem s úsměvěm a otočila se černovlasého kluka.
,,Nevim,že bysme měli něco rozdělanýho.",vložil se do toho sám.
,,No,ale budem pokud nezvedneš zadek a nevyřešíš to se mnou v klidu,civilizovaně a bez boje.",oplatila sem mu pohrdalvym tónem,což ho dost janě vytáčelo.
,,Co je to za holku?Ty ji znáš?",ozvala se znova dívka rozčilenym hlasem.
,,Tak trochu.",odpověděl celkem s nezájmem.
,,Ty máš ale štěstí.Nechceš mi tu kočku dohodit?",hodil na něj narážku jeden z kluků,když si mě prohlížel.
,,Sklapni Juggo,nech si ty blbý fóry na pozdějc.",odpálkoval ho a ten frajer ho poslech.
,,Ať si kdo si a ať chceš cokoliv,my nemáme zájem,tak se seber a vypadni,nebo dojde na boj ty slepice z Listový!",ohradila se na mou odobu dívka,když si všimla znaku na mé čelence a posléze I tetování ANBU na paži.
,,Uklidni se Karin,ona nás neohrozí.",tišil ji černovlasý kluk aby nevznikla zbytečná hádka.
,,Vážně?Tak to si ji podám.",usmála se šibalsky a rozeběhla se na mě s kunajem v ruce.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tima-chan  ティマーちゃん Tima-chan ティマーちゃん | Web | 16. května 2009 v 20:25 | Reagovat

NO NIC........PÁÁÁČKO ALE S TĚMA POVÍDKAMA TI DRŽÍM PALCE...JÁ TAKY JEDNU NA NETU NAPSALA JINAK PÍŠU JEN DO SEŠITŮ VE ŠKOLE, PÁÁÁÁÁÁ ( NAJDEŠ JU V RUBRICE NA BLOGU)

2 Nimue Nimue | E-mail | 16. května 2009 v 22:46 | Reagovat

PERFEKTNé nepoznám nikoho kto píše tak úžasne SI NAJLEPŠIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 Lassie Lassie | Web | 17. května 2009 v 8:42 | Reagovat

pekny

4 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 | Web | 17. května 2009 v 12:27 | Reagovat

Ty jo každá další povídka je lepší než ta předchozí :) jo jinak už jsem v provozu xD

5 Fujimoto Ayumu- Tvé lowujííííci SB :D Fujimoto Ayumu- Tvé lowujííííci SB :D | E-mail | Web | 17. května 2009 v 13:32 | Reagovat

:D senzačnííí :D

6 saya14 saya14 | E-mail | 17. května 2009 v 14:18 | Reagovat

pekneee =D rychlooo pokrackooo =D

7 Hime***tvoje SBéčko*** Hime***tvoje SBéčko*** | Web | 17. května 2009 v 15:29 | Reagovat

jo jde to,ale je mi na blití a ty?xD

8 Lucík (TwÉ SB __♥♥*MUCQ*♥♥__) Lucík (TwÉ SB __♥♥*MUCQ*♥♥__) | Web | 17. května 2009 v 16:18 | Reagovat

klasny

9 Yuriko-san SBéééénko ♥♥♥ Yuriko-san SBéééénko ♥♥♥ | Web | 17. května 2009 v 17:00 | Reagovat

Ahoj je u mě další díl povídky Nadosmrti spolu, jen dávám vědět :D

10 Yamashita Ayumu (Yami-chan) (SB) Yamashita Ayumu (Yami-chan) (SB) | Web | 17. května 2009 v 17:34 | Reagovat

Taky doufám, Ami... snad po něm vážně nebude xD

11 ami ami | Web | 17. května 2009 v 19:57 | Reagovat

poho ale sry ze nechodim na blog mama zaracha a sem tu tajne .-D

12 sasuke-kun tvý sbíííííí sasuke-kun tvý sbíííííí | Web | 17. května 2009 v 20:37 | Reagovat

ty jo tech tu je to musim cist rychle...

13 Lily-chan Lily-chan | Web | 17. května 2009 v 21:01 | Reagovat

JEJ AHOJ AKO SA MAS?

14 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 | Web | 18. května 2009 v 15:44 | Reagovat

Ahojky tk co pondělí? U mě hrůza :-O zatím papík :o)

15 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 →Rock PrinceSS←Affík <3OoO<3 | Web | 18. května 2009 v 17:22 | Reagovat

Ahojky, je u mě poznávačka tk se pls zapoj :o)

16 sasuke-kun tvý sbíííííí sasuke-kun tvý sbíííííí | Web | 18. května 2009 v 19:30 | Reagovat

čtu čtu...

17 Mon@ Mon@ | Web | 18. května 2009 v 19:47 | Reagovat

Ahoj! Hlásla bys prosím pro mě? http://hh-candy.blog.cz/0905/4-kolo-sonc Jsem tam jako Mon@-Johnny Depp... moc díky a sorry za reklamu

18 Ami-SB Ami-SB | Web | 19. května 2009 v 17:35 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama