Duben 2009

A všechno bylo jinak (parodie)

28. dubna 2009 v 15:49 | Nakashima-chan |  Jednorázovky
Byl jednou jeden malý devítiocasý lišák jménem Kyuubi. Žil v krásném listnatém lese a snil o tom, že jednou bude tou největší liškou na světě. Nebyl moc silný, byl jedním z nejslabších zvířat v lese. Ale jednoho dne se o sobě dozvěděl krutou pravdu. Měl v sobě zapečetěného člověka! Ten člověk se jmenoval Naruto a měl neskutečnou sílu. Naruta do něj zapečetil jeho otec, slavný Čtvrtý lišák. U pečetění však zemřel a jeho matka, která byla tuleň z Vlnkového lesa, se záhadně ztratila. Byl jenom zázrak, že se těm dvěma narodila liška a že v sobě neměla nic tuleního. Z počátku se tulenice obávala, že to lišče ani není její. Čtvrtý ji ale přesvědčil, že by ji v životě nepodvedl. Kyuubi se svého člověka uvntř z počátku bál, ale nakonec si řekl že to přece nevadí, vždyť ho může jenom posílit. Naruto byl totiž velice zvláštní. Neměl žádný ocas!
Jednoho dne, kdy lišák dokončil Zvířecí akademii, poznal jednoho slizkého a ošklivého hada. "Jak se jmenuješ?" zeptal se ho přátelsky. Had jenom zasyčel: "Sssasssuke." Lišák se usmál. Od toho dne byli největší rivalové i nejlepší přátelé. Ačkoli byl had mnohem silnější než Kyuubi, lišák se ho snažil překonat. Had se každý večer ve sprše tajně chechtal a říkal si, že to nikdy nemůže dokázat, protože on je ten nejsilnější student na Akademii. Byla to jediná vtipná věc, na kterou v životě pomyslel. Zbytek dne totiž myslel na to, jak zabít hada ze svého rodu Uchiha hadalis, který všechny ostatní hady sprostě uštknul a potom odešel do speciální organizace Zvířat vyvrhelů, zkráceně Zet vé tsuki.
Když se měli studenti rozdělit do skupin, ve kterých budou bojovat proti zlým zvířatům z jiných lesů, byla k nim přiřazena ještě růžová fretka Sakurda, která byla tajně zamilovaná do Sssasssukeho. Do Sakurdy byl zase zamilovaný Kyuubi, toho ale fretka nechtěla. Nenáviděla ho. Tento milostný trojúhelník později inspiroval slavného autora románů Icha Icha, bílého ropušáka Jira-Jira, k sepsání bestselleru o lásce a intrikách mladé zvěři. Celou skupinu vedl vážený šedivý jednooký vlk Kakáši. Druhé oko měl schované pod šátkem, který měl na hlavě proti úžehu. To oko bylo speciální. Bylo totiž hadí a když někdo v okolí zalhal, začervenalo se. Byla to pokrevní vlastnost rodu Uchiha hadalis a vlk ho měl proto, že mu ho k narozeninám věnoval jeho přítel z onoho hadího rodu.
Jednoho dne bojoval lišák na život a na smrt proti jednomu divokému praseti a málem umřel. Potřeboval pomoct. Najednou se ocitl v nějaké místnosti před ohromnou branou. Za ní byla černočerná tma. "Co tu chceš, mládě?" zazněl hlas od někoho za bránou. Hlas nezněl nebezpečně. Spíš srandovně. Ve tmě zazářily obrovské modré oči. Kyuubi ho uviděl! Byl to sám velký Naruto. Kyuubi si hned všiml, že namá žádný ocas. Naruto byl skutečně ohromný. Jenom tak stál za tou bránou, ruce založené za hlavu, a zlomyslně se zubil. "Půjč mi svou sílu!" špitl lišák. "No tak dobře, ale za to budeš pít lepší vodu a jíst víc nudlí. Přece jenom bydlím u tebe v žaludku a chtěl bych aby se to trochu zlepšilo, teď když už se známe. Běž a tomu praseti nakopej … zadnici!" poručil Naruto. Kyuubi poslechl. Pocítil ohromnou sílu a prase snadno porazil.
Celý souboj viděl Sssasssuke a začal na Kyuubiho strašně žárlit. Cítil, že aby porazil svého hadího bratra Sssitačiho, potřebuje více síly. Proto jednoho dne odešel za známým hadem z rodu Slizis hadalis, Sssoročimarem, který lidem rozdával sílu na počkání odměnou za nějaké službičky. Po Sssasssukem chtěl jenom jeho kůži, až ji za dva roky svlékne, a Sssasssuke si říkal, že je to sice odporné, ale kůži mu dá. Druhý Sssoročimarův svěřenec, bystrozraký orel Kabuťák to měl podstatně horší. O tom si už ale nebudeme vyprávět, protože je to příliš osobní.
Kyuubi byl zdrcen. Sakurda ještě víc a skončila na dva měsíce v psychiatrické léčebně. Až se vrátila, pořád na ní bylo trochu bláznovství vidět - jednoho dne si třeba ostříhala půlku svého nádherného růžového kožichu, a poprosila vládnoucí lvici Tsunáde aby ji naučila něco ze svých schopností. Chtěla totiž hada přivést zpátky. Od té doby v bojích fretka strašila své nepřátele lvím řevem. Kyuubi si uvědomil, že se sebou také musí něco dělat. Vyhledal onoho spisovatele Jira-Jiru, který ho naučil dělat modré koule. Kyuubi je házel po nepřátelích. Také uměl vyvolávat žáby, které za něj všechnu špinavou práci udělaly. Konečně se cítil silný.
Sssasssukeho to už u Sssoročimara nebavilo, tak ho jednoho dne zabil a vydal se za svým nenáviděným bratrem. Ten mu chtěl vypíchnout oči, jakože potom líp uvidí a pocítí lež i na sto kilometrů, Sssasssuke se ale nedal a svého příbuzného zabil. Potom se vrátil zpátky do Listového lesa. Všichni na něj byli naštvaní, nejvíc Kyuubi, protože had přišel sám a lišák mu nemohl se svými nově nabitými schopnostmi pomoct. Proto začal trucovat, ale Naruto uvnitř ho přesvědčil, aby všem odpustil a vrátil se za svým přítelem. Bezocasý měl totiž ohromnou moc měnit lidi k obrazu svému. Kyuubi ho uposlechl. Všichni byli zase přátelé. Lišákovi se nakonec splnil sen, svrhl lvici Tsunáde a sám vedl celý les. Všichni žili šťastně až do doby, kdy celý svět ovládly počítače. Ale to už je jiný příběh.

Itachi v botách

28. dubna 2009 v 15:47 | Nakashima-chan |  Jednorázovky
Byl jednou jeden muž - Sarutobi bylo jeho jméno - a měl tři nezbedná dítka: nejstarší byl Jiraiya, který si vždycky chtěl zařídit chov žabiček, kterými se to v domečku jenom hemžilo. Prostřední byla Tsunade, která každý den chodila do posilovny, proto jedním úderem dokázala i celý domeček jejich rodiny rozbořit. Tahle Tsunade s sebou pořád a stále tahala jednoho velkého, modrého slimáka, díky kterému jí všichni říkali slimáčí princezna. Její slimák taky často děsil její sourozence. Nejmladší syn Sarutobiho byl Orochimaru - ach, to byl rozený sadista. Ovšem jeho sourozenci si z něj pořád stříleli, mučili jeho hady, které měl v teráriu pod postelí a Tsunade na něj stále posílala svého slimáka.
Avšak Sarutobi byl velice starý člověk a věděl, že by měl napsat závěť. Problém byl, že za dob jeho mládí neexistovaly školy, takže neuměl psát. Tak si jednou zavolal svoje drahé dětičky a pravil: "Drahé děti. Za celý život jsem nenarazil na horší věci, než jste byli vy tři. Jiraiyo, ty jsi na výsost zvrhlý, že lecjaká yaoi fanynka na tebe nemá. Tsunade, ty jsi sprostá a hrubá víc než ten neostřílenější gangster. A Orochimaru, ty jsi takovej sadista, že Hitler je oproti tobě slaboch." Jeho děti vypadali jako andělíčkové, Sarutobi už i viděl křidýlka. Nejvyšší čas natáhnout bačkory, drahý Sarutobi.
"Cítím, že tu už dlouho nebudu, takže poslyšte - jestli ty, Jiraiyo, nebo ty, Tsunade, zabijete Orochimara, tak si mě tam nahoře nepřejte. A teď k dědictví. Jiraiyo, tobě odkazuji tu herku co stojí ve stáji a je na tom o něco líp než já, a taky svojí hotovost, která zaplnila ani ne půlku měšce." Malý zvrhlík zdvořile poděkoval. "Tobě, ty slimáčí princezničko s gangsterským slovníkem, bych odkázal tenhle domeček, co stejně za chvíli spadne, a ten mlýnek, co stojí támhle na kopci." I Tsunade zdvořile poděkovala. "A tvoje dědictví, ty malej sadisto, na tebe čeká ve stodole."
Zatímco Oroušek capkal na svých dětských nožkách ke stodole, Tsunade a Jiraiya už měli dohodnuto, že spolu založí firmu Ninin s. r. o. - mouka pro všechny, k čemuž použijí mlýn a starou herku.
I dopotácel se Orochimaru do stodoly, otevřel dveře a ze dveří mu na hlavu skočila černá kočka s červenýma očima a na tvářích jí šly vidět jakési čary, asi znamení podvýživy. "No konečně mě někdo pustil ven, z těch myší tam se mi ježili chlupy na zádech." Orochimaru si z hlavy sundal kočku a podezřívavě se na ní díval. "Co je? Neviděl jsi kočku, co trpí rusofobií? (rusofobie = strach z myší)" Mladík jen zavrtěl hlavou.
Kočka jen mávla rukou a zadívala se na Tsunade a Jiraiyu, kteří už někam odcházeli. "Vida vida, Sarutobi už natáhnul bačkory, co?" Černovlasý kluk, kterému se na ruce uvelebil hroznýš královský - jediný z chovu, který přežil řádění sourozenců - se na kočku podíval. "Hezký, takže jsem zdědil kočku, která je podvyživená a bojí se myší."
Zvířátko mu zahrozila tlapkou. "Ztichni mladej. Jmenuju se Itachi, možná se bojim myší a jsem podvyživený, ale jsem nejchytřejší zvíře na planetě, díky mně Odysseus přišel na ten trik s koněm, díky mně…" Orouš umlčel svojí kočku. "Jasně jasně." Pak si zničeně sedl na kámen a tvářil se tam nešťastně, že i had a kocour to od něj málem chytili.
"Hele, kluku, sežeň mi botičky, klobouk a pytel, všechno nejlíp v červený - ale péro na klobouku chci mít paví - a já ti ukážu, že ti Sarutobi odkázal kočku s inteligencí, která se rovná slanému stratégovi Shikamarovi Bonaparte." Had plus Orochimaru zvedli svěšené hlavy, koukli na sebe a přikývli.
O den později náš malý kocourek Itachi honil po poli jak nějaký pytlák s rudým pytlem koroptev, a pořád jí ne a ne polapit. Orochimarovi bylo z tohohle vážně trapně, tak poslal hada, aby jeho kocourovi pomohl. Nakonec Itachi nacpal koroptev do pytle, zavázal to a kráčel jako zápasník sumo směrem paláce, kde žil tehdejší král, Zetsu III., známý všude pro svou schizofrenii, spolu se svou dcerou, krásnou Temari, která byla všude známá svým podivným účesem, vějířem, který s sebou táhla všude kam šla, a černými punčochami, které si odmítala sundat.
Statečný kocour předstoupil pře krále, poklonil se hluboce, že se praštil do čela o špičky svých bot a pravil mňoukavým hláskem: "Vážený pane králi Zetsu III. a největší schizofreniku, jaký kdy žil. Jmenuji se Itachi a chtěl bych Vám jménem svého pána předat dar." Obratně položil na zem koroptev, kterou tak pracně chytal. "Vyřiď tomu tvému pánovi díky, ty vychrtlá kočko, ale můj otec je vegetarián."
Itachimu se zježili chlupy na zádech a když chtěl pronést nějakou děsně jízlivou poznámku, která by všechny zklátila n zem, byl nemilosrdně vhozen do příkopu.
Po tomhle fiasku seděli Itachi plus Oroušek na kameni u řeky a přemítali o tom, že taktika z pohádky Kocour v botách, kterou Itachi četl, asi nezabere. "Hele, počkej tady, kluku, mám nápad."
Král a jeho dceruška si projížděli v kočáře a toho právě náš malý, podvyživený kocourek využil a shodil kočího z kozlíku rovnou na zem. Zkušeně - nebo't přečetl hafo knížek o tom, jak se řídí kočár - koně zastavil, vletěl do kočáru a zrichtoval schizofrenického vladaře i jeho dcerušku.
Hned po tom jim představil Orochimaru, kterému Itachi taktně nakázal, aby se vydával za krotitele hadů a jeho hroznýše, kterého pojmenoval Manda. Kočí se mezitím vrátil a představil se jako Yakushi Kabuto, i on byl nadšený chovatel hadů a tak si s Oroušem sedli na kozlík a povídali si o všem, co se týká hadů.
Kocour v rudých botkách za pár šupů ale věděl, že když Orochimarovi sežene pozemky a luxusní bejvák, něco mu z toho kápne. Tak se vydal po cestě k obrovské, nehorázně vybavené vile jednoho čaroděje, co o sobě tvrdil, že je 'ten nejlepší', ovšem mezi lidmi se šuškalo, že je úplně blbej.
Zastavil před velmi drahým zařízením proti zlodějům a decentně zaklepal na silové pole, načež se objevil otvor a Itachi vlezl dovnitř. Zaradoval se, že když místo chytání myší četl ty knížky, co byly v podkoroví, tak že mu je aspoň k něčemu.
Bloudil chodbami dlouho, předlouho, až dobloudil do obrovského sálu, kde na trůně opovážlivě trůnil poslední samuraj s Extrabrkem, tedy vlastně zlý čaroděj Sasuke se svým obávaným mečem. Itachi ale jest kocour velice statečný, ale i tak to s ním málem šlehlo, když viděl ten provaz, který měl kolem pasu. Tradovalo se, že s ním už hafo lidí uškrtil, protože oškubal - prosím doslova - Zlatovlásku a z toho si to lano nechal uplést, takže bylo velmi odolné.
Zatímco co Kabuto hnal koně > směr vila a rozmlouval s Orochimarem, jaké jsou chovné podmínky pro krajtu, Itachi se snažil nakopnout svůj kočičí mozeček, který měl mít stejné taktické schopnosti jako Shikamaru Bonaparte. Pak si vzpomněl, že čaroděj jest velice hloupý a předstoupil před něj.
Tyčil se nad ním jak Sarutobiho herka, když ho chtěla zkopat do kuličky, a tak Itachi neváhal a spustil: "V životě nezřel jsem takého vazáka, Sasuke, ty jistěže troufneš si na draka, on jinak zblajzne královu dceru, když draka zabiješ, smluvím vám rande, věru!" Čaroděj si malou podvyživenou potvůrku s červenýma očima prohlížel a nakonec se sebral a šel na toho draka.
Právě v tu chvíli zaznělo klapání kopýtek a před vilkou zastavil kočár. Itachi rychlostí Kočkule 9,357 vypálil ven a řekl Orochimarovi, že musí zarytě tvrdit, že tenhle bejvák je jeho. Orouš souhlasil a nakecal králi, že tohle stavení bylo vždycky jeho, ale že je poněkud prázdné, a tak se král Zetsu III. stal jeho sponzorem a od té doby už Orouš neměl nouzi o prachy. Do paláce se přistěhoval i Kabuto a otevřeli si poradnu pro budoucí chovatele hadů a rozválcovali společnost Ninin s. r. o. - mouka pro všechny.
Zetsu se zrovna vracel ke kočáru, ale ani jeden z obou koní tam nebyl. To proto, že Temari se mazlila s kocourem Itachim a náhodou mu do kožichu vlepila pusu. S kocoura se rázem stal muž, o kterém sní snad každá pátá (s malým "P"). Tak vzali koně a odjeli za sedmero hor, devatero pralesů, osm pouští, čtvero řek, do paterých lázní, na které narazili, a pokud se navzájem nezabili, jsou tam dodnes.
Toť vše.

Akta Power Shinobi

28. dubna 2009 v 15:45 | Nakashima-chan |  Jednorázovky
Byla jedna malá vesnička a ta se jmenovala Konoha. V Konoze žilo přes 150 000 lidí, které chránili naši hrdinové. Naši hrdinové si podle prastarých tradic říkali Shinobi a všech pět, ano slyšíte správně je jich pět a dohromady tvoří Power Shinobi. Těmito Shinobi byli Uzumaki Naruto, Haruno Sakura, Rock Lee, Uchiha Sasuke a Gaara. Tito naši hrdinové chrání Konohu před hrozivým zlem vládce podsvětí Orochimara. Ale teď už dost vysvětlování a vrhněme se na část jejich příběhu, který jsem si pro vás připravil.
"Naruto, ty pervézní hovado kam to čumíš? zeptal se ho Sasuke, "Ale támhle je Sakura s nějakýma holkama ve sprchách a mají gooood postavy a k vidění je toho mnohem víc." odpověděl Naruto, který se nepřestával uculovat a Lee se k němu okamžitě přidal. "Hele teď se Sakura otáčí, ta má teda ty ňadra, tak akorát do ruky." řekl Lee a chtěl pokračovat dál v popisu, ale Sasuke ho odhodil a celý poslintaný se vrhl místo něho k malé mezeře ve stěně. "Sasuke, neříkal jsi tady něco o pervezácích? zeptal se ho Gaara a začal se smát jaký, že to je Sasuke pokrytec. "Buď zticha Gaaro, zrovna teď se díváme na p***lku Temari." odpověděl a jakmile to udělal, tak Gaara použil písek a mezery ve zdi ucpal. "Sasuke ty jsi teda magor, proč jsi se o ní zmiňoval?" řekl Naruto a dal pěstí Sasukemu a hned dostal další od Leeho. "Tak to moc sorry, ale já ji chtěl taky vidět." odpověděl na svou obranu. Ve vyhřívaných bazéncích blbly ještě pěknou chvíli, než je z tama vyhodil vrátný, že jim vypršel čas a budou muset doplatit přesčas. "To je otrava, já už nemám žádné prachy." pronesl Naruto.
Po tom co vyřídili zaplacení přesčasu se vydali do lesíka poblíž Konohy. Byla tam Sakura a seděla u stromu. Přišli k ní a pozdravili ji, což jim vrátila taky pozdravem. "Co to máš za nový mobil?" zeptal se jí Naruto, "Mobil? Já ani nevím co to je, prostě jsem se dotkla tady tohoto místa na stromě a tohle z něho vyletělo do mé náruče." vysvětlila jim jak k oné věci přišla. "Hej tak to chci taky a proto to zkusím." řekl Naruto a tak i udělal. Když se dotkl na místech jako Sakura vletěl mu do rukou stejná věc, ale červené barvy. "Jak to, že já mám růžový a ty červený?" zeptala se Sakura, "Jak já to mám čmuchat?" odpověděl ji a řekl ostatním ať to taky zkusí. U všech se stalo to samé, až na rozdíly v barvách. Barvy byly následovně: Naruto - červený Shinobi, Sakura - růžová Shinobi, Sasuke - fialový Shinobi, Lee - zelený Shinobi a Gaara - zlatý Shinobi. Najednou se stalo něco velmi nečekaného a ze stromu vystoupil týpek, byl celý v černém, měl oranžové vlasy a pohledem by dokázal zabíjet. V rukou svíral meč, který byl taktéž černý, nikdo z těch pěti nikoho takového dříve neviděli. "Vítejte noví Shinobi, teď jste strážci Konohy a obyvatel v ní. Já jsem Ichigo a budu vás vést ve výcviku, abyste byli schopni bránit Konohu na straně dobra proti vládci zla Orochimarovi." pronesl jsem a sledoval jak se jejich tváře mění z údivu do posměchu. "Promiňte mi pane, ale my nejsme žádní bojovníci." odpověděla Sakura. "Teď né, ale za pár dní z vás bojovníky udělám. Vy jste vyvolení Shinobi, jinak by jste nedostali summoni, to jsou ty věci připomínající mobily." vysvětloval jsem jim hodně věcí a když jsme byli v polovině debaty zjevil se u nás hadí démon vyslán vládcem zla. "První špehové pána zla, použijte summony a poražte ho." poradil jsem jim v okamžiku jak na to a ujistil je, že budu po jejich boku, kdyby to nezvládli. Postupně se začali měnit. "Červený Shinobi, summon ready." řekl Naruto a kolem něho se vytvořilo brnění z rudé chakry. "Růžová Shinobi, summon ready." řekla Sakura a kolem ní se vytvořilo brnění z květin. "Zelený Shinobi, summon ready." řekl Lee a vytvořil kolem sebe brnění z listí. "Fialový Shinobi, summon ready." řekl Sasuke a vytvořil stejné brnění jako Naruto, ale nabylo fialové barvy. "Zlatý Shinobi, summon ready." řekl si sám pro sebe Gaara a brnění měl ze zlatého písku. "Dobře Power Shinobi, zvládly jste své přeměny a teď pomocí zbraní a jejich vlastností zničte toto zvěda a vetřelce." rozkázal jsem jim a oni to udělali. Toto zvěda zničili během chvilky, až jsem se divil, že to bylo tak rychle. "Skvělá práce, ale takových bude ještě o mnoho více." dořekl jsem a kolem nás se objevilo na padesát poskoků vládce zla a dokonce i on sám tam byl taky. "Bídní červy, dneska jsem poprvé a naposled ochutnali sílu Shinobi. Zničím vás a tebe taky Ichigo, už mi piješ krev pěkně dlouho." řekl Orochimaru nebo to znělo jako kdyby syčel. "Power Shinobi jedna ze schopností Shinobi je vyvolat summona a na to máte ty mobily. a co se týče tebe Orochimaru, jsi slizký jako ten tvůj hadí přítelíček, kterého jsem nedávno stáhl z kůže, asi ti teď chybí přítel v posteli, na ty tvé ohavnosti co jsi s ním dělal." vysvětlil jsem Shinobi co mají dělat a vysmíval se zároveň Orochimarovi jaký je to 4% chudák a sledoval jak se jeho výraz mění. "Za to zaplatíš smrtí." sykl Orochimaru a vrhl se na mě, v tom samém okamžiku se přisluhovači vrhli na Power Shinobi. Z prvního pohledu to pro ně nevypadalo dobře, ale při pozornějším pohledu jsem zjistil, že je nemusím nic učit. Byli opravdu vyvolení a sílu s uměním v sobě našli hned při prvním boji. Já jsem se mezitím snažil zpacifikovat Orochimara, ale do cesty se mi pletli jeho hadi. "Kolik sis těch hadích dětí po noci nadělal Orochimaru?" zeptal jsem se ho a on se dostal do bezmoci své zuřivosti a vrhl se do mě. Uhnul jsem mu s lehkostí skoku lesní laňky a sám jsem po něm sekl. Zasáhl jsem, jeho levá ruka se válela v kaluži krve. Ale čemu jsem se divil bylo to, že jeho hadi se na tu ruku vrhli a sežrali ji. "Fuj od teď nejím vyuzené hady, kdo by je taky jedl, když do huby vezmou kus tebe." řekl jsem a naznačil výraz jako při blití. Orochimaru zesílil svůj vztek a najednou byl pryč. "Kde jsi ty hadí s**či?" otázal jsem se nahlas a okamžitě na to jsem pocítil čepel meče v zádech. "Tady jsem, ale ty tu už dlouho nebudeš a ti tví Shinobi taky ne." pošeptal mi do ucha a meč ze mě vytáhl. Já se nevzdám, řekl jsem si v duchu a z otočky jsem Orochimarovi usekl přirození. "Hej sorry hadí šmejde, chtěl jsem se strefil do břicha, ale teď mám jistotu, že další hady si už po nocích neuděláš." řekl jsem z úšklebkem ve tváři a zády se opřel o strom. "Ichigo-sensei není vám nic?" zeptala se mě Sakura a já ji odpověděl "Né ani né, jenom mám rozervané vnitřnosti jeho mečem, ale on je bez kulek slizoun jeden. Řekni chlapcům ať dokončí práci a popraví to tu všechno." řekl jsem s humorem a úsměvem na ústech. Naruta vystřídala Sakura a on šel zabít Orochimara. Napřáhl se a pronesl "Ještě nějaké poslední přání Oroksichte?" a dostal jednoduché přání "Já chci zpět své kulky do řiti." řekl. Naruto se zasmál, vysvlékl Orochimarovi katě a řekl Gaarovi, který už skončil s bojem, ať mu tam ty kulky teda nacpe. "Né tam né." zařval Orochimaru při pomyšlení co mu chtějí udělat. "Dal jsem ti poslední přání a to znělo, že chceš zpět své koule do řiti a tak ti je tam narveme a pak tě popravíme." řekl Naruto a všichni se začali smát ještě více při tom pomyšlení. Gaara pomocí písku zvedl Orochimarovi kulky a nasměroval je přímo do jeho řiti. "Oroksichte připrav se na bolest, způsobenou tvým údem." řekl Sasuke a ďábelsky se zasmál a v tom okamžiku Gaara poručil písku. Orochimaru ohromě zařval, klekl si na kolena a prohnul se dozadu. To stačilo Leemu, aby mu mečem usekl hlavu. "Dobrá práce a myslím, že mě na nic potřebovat nebudete a proto si tady v klidu umřu." pochválil jsem je a naznačil jim, aby si pohnuli a nějak mě vyléčili. Na řadu přišla Sakura a její léčivé rostliny. Během pár minut jsem byl zase zdráv. "Děkuji ti Sakuro za záchranu života a teď mě následujte, zavedu vás do sídla Shinobi." a tak jsem i udělal.
Od té doby moji svěřenci ničí jednoho vládce za druhým, ale jde to čím dal hůř jen díky tomu, že se Orochimaru vrátil z posmrtného života a cvičí elitní jednotky démonů zmutovaných s jeho hady co tak rád po nocích dělá se svojí Mandou, kterou sebou přivedl ze záhrobí. Až postaví dostatečně velkou armádu, zaútočí a my budeme potřebovat každého schopného Shinobi.

Hlas srdce:11.díl-Máš mě!

28. dubna 2009 v 14:15 | Ami-chan |  Hlas srdce

Tak,dávám vám sem 11.dílek.Teď to bude trošku drama.Plsky koments.Jo a taky vzhledem k tomu,že sem moc lidí nechodí,budu sem přidávat články každej druhej den,ne pořád.Stejně je to skoro to samý.Tak...už vás nechám........xD

Povídka od sbénka Xii Namayaky

26. dubna 2009 v 11:06 | Ami-chan |  Jednorázovky
Tohle mi napsalo jedno moje sbénko.Píše kawai povídky,doporučuju je přečístxD.Blog má tady Ještě jednou moc kujuxD


Další várka blbinek

25. dubna 2009 v 12:11 | Ami-chan |  srandičky
NarutoFunnySexyJutsu.jpg NEVER again. image by LadiieFlor

Řetězák č.5

24. dubna 2009 v 16:22 | Ami-chan |  Řetězáky
1. Všichni se sejdou na náměstí,protože Tsunade chce něco důležitého říct a Lee ti přede všemi vyzná lásku. Co ty na to?
ůvej,tak to je blbý,nechci ho mím odmítnutim předevšema ztrapnit,je to supa kámoš,tak mu dám pusu na tvář a zbytek vysvětlim pak

2. Naruto tě pozve na rámen,ale těsně před zaplacením uteče. Co ty?
ty jeden,mno co,za naruta ráda zaplatim,aspoň si u něj šplnhnu,když se bude divit,že na něj nejsem naštvanáxD

3. Právě se převlíkáš a nachytáš Jiraiyu,jak tě špehuje! Co ty?
ty Zvrhlíku!!!!!!!!!!*Jiraiya už letí na druhej konec planety*xD
4. Gaara s tebou chce bojovat. Co ty na to?
juju,moc ráda,ale nechci ti ublížit,tak si dáme takovou přátelskou bitku,co ty na to?xD

5. Sasuke a Neji za tebou pořád doráží,abys jim pomohla obnovit jejich klany. Kterého si vybereš?
Proboha,ani jednoho,oba sou debilové*běží zvracet*xD

6. Shikamaru si chce koupit nové náušnice...které mu doporučíš?
teď letěj vysačkyxD

7. Gaara ti vyznal lásku. Co ty?
ach jo,kolika kámošům ještě ublížim,než pochopěj.dohoďte mi Naruta!!!!!!!!xD
http://www.armyoftrolls.co.uk/ub/naruto.gif8. Naruto se posmívá tvému klukovi že má slipy se srdíčky. Co ty na to?
asi nerozeznal svůj odraz v zrcadle,že si sám ze sebe dělá sranduxD
Obrázek “http://www.armyoftrolls.co.uk/ub/Sakura.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.9. Sakura je celá šťastná,protože Ino odchází na delší misi a má Sasukeho sama pro sebe. Budeš jí v tom bránit?
jen ho prožeň,ať si chlapeček zaběháxD
Obrázek “http://www.armyoftrolls.co.uk/ub/Inari_full.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.10. Kdo má pokračovat?
sbénka a ostatníxD

Hlas srdce:10.díl-Ještě dlouho to bude bolet

23. dubna 2009 v 17:16 | Ami-chan |  Hlas srdce
Tak máte tu 10.dílek,snažila sem se ho udělat trochu srandovní,ale přiměřeně,páč posledně zemřel Jiraiya,tak aby to nebylo sobecký.

V každym životě je trochu štěstí(NaruSaku)

21. dubna 2009 v 15:47 | Ami-chan |  Jednorázovky
Awojte,jak sem slíbila je tu další jednorázovka,tentokrát na pár NaruSaku,ale upozorňuju.Tenhle pár nemám vůbec ráda a tak i když sem se snažila do toho vžít,tak to není tak dobré,jako pár NaruHina,protože nepíšu od srdce jako jindy.Ale snad se to bude líbit.

,Sakuro!Sakuro!",buší kdosi silně na dveře domu růžovlasé kunojichi.
,,Jo,dyť du proboha.",vstane neochotně ze své pohodlné postele a odebere se ke dveřim.
,,Co je?",zeptá se v polospánku a promžourá si oči,aby trochu zaostřila.Před ní stojí brunetka s vuliky a hnědýma očima.

Test-Kdo by byl tvůj parťák v boji?

20. dubna 2009 v 16:03 | Ami-chan |  Naruto testíky

Máme tu další testík.Je to i s překladem.Testík tady.

Překlad

Kdo si?
kluk
holka

Co rád/a děláš ve volném čase?(vyber 1-5 odpovědí)
Trénuju tvrdě,abych mohl/a bejt ninja
Jím ramen
Mluvím s lidmi
Ftipkuju
Pomáhám schánět mámě věci
Přemýšlim o minulosti a mysli
Pomáhám mému týmu trénovat
Bývám sám/sama
Starám se o svého bratra
Nakupuju nebo tak......relaxuju

Oblíbená barva?
Oranžová
Modrá
Růžová
Fialová
Temné barvy
Zelená
Neutrální jako béžová
Červená....jako krev
Písečné.....jako......písek
Mám rád/a všechny barvy

Líbí se ti někdo?
Ehm.....jo*zrudne*
Proboha..ne!SEm samotář/ka
Něměl/a bych to říkat.......
Jo,ale nikdy s ní/m nemluvím
Miluju ho/ji!!!!

Tvůj tým právě končí boj s ňákym zlym ninjou.Co uděláš?
Bojuju s ninjou sám/sama.Ostatní sou ták slabí.
Bojuju se svým týmem
Utíkám pryč!!!!
Držíš se za svým týmem.
Běžíš do bitvy jako idiot a zakřičíš cokoliv.
Už sem na něj použil/a manipulační techniku
Už sem ho zabil/a
Zůstaneš mimo bitvu nebo tak

Jaký druh oblečení si oblíkáš?
Něco v čem je snadný pohyb
Něco,co si oblíkaj mí učitelé.Je to cool
Něco,co vyjadřuje moji osobnost
Něco hezkého
Něco světlého
Nevim

jaký druh zbraní používáš?
Spoustu zbraní
Písek......hodně písku.
Můj kekei genkai
Moje jutsu
Mou vlastní sílu
Velký vějíř

Charakterizuj se(vyber 1-5 odpovědí)
Přátelský/á
Cool
Mrtvolný-Chcíplý/á
Mstitel/ka
Sám/sama
Slabý/á
Silný/á
Optimista
Pesimista
Hyper

Seš silnej/á?
Ano!Síla je mé druhé jméno
Silný/á.......ne dokud nezabiju jistou osobu
UM.........silně smýšlející
Ne,ale sem chtrej/á

Líbil se ti test?
Jo
Ne
Um......


Můj výsledek

Pěkný praštěný ninja se skutečnou duší bojovníka.Ovládaný devítiocasým démonem.
Líp už to dopadnout nemohloxDxDxDxD

Že by to nebyl sen?(SasuSaku)

19. dubna 2009 v 12:26 | Ami-chan |  Jednorázovky
Mno,takže sem se rozhodla,že napíšu jednorázovku na pár SasuSaku,NaruSaku,NaruHina,ShikaTema a NejiTen.Tahle je na paár SasuSaku.Zbytek povídky je pod perexem,snad se vám bude líbit.

Růžovlasá kunojichi sedí opřená o kmen stromu a sleduje oblohu.Je posetá miliony malých zářících teček.Hledí na ni s údivem a tisíci přaní.Jedno ji ale provází už celé 3 roky.Hledá něco,co by zaplnilo tu prázdnotu v jejím srdci.Něco,co by odbouralo ten smutek a bolest,něco,co by znova rozzářilo její den a vrátilo chuť do života.Nebo je to někdo…………..?Ano,kluk,kterého vždy milovala,miluje a tak to i zůstane.V hlavě to má ale pomotané a hlavně v srdci.Neví,jestli to,co k němu cítí je nenávist nebo láska.Tak moc jí ublížil,tak moc ji zranil,……neví,jestli mu ještě dokáže odpustit.

Dipl za sbé pro Etsuko Nakamuru

19. dubna 2009 v 12:25 | Ami-chan |  Diplomky pro naše SBéčka
tak snad se líbí.Blogís má tadyhlexD

Hlas srdce:9.díl-Smrt jednoho změní ostatní

17. dubna 2009 v 20:34 | Ami-chan |  Hlas srdce
Na zahřátí tu ode mě máte 9.dílek,tak si ho užijtexD

Konec třídění

17. dubna 2009 v 19:44 | Ami-chan |  Newime
Takže,myslim,že času bylo dost a tak sem dávám seznam těch,kteří zůstavaj sbénka:

Ami

~MrS~<.Aji.>

Xia Namayaka

SaGa

Lassie

Nikol-chan

Ami

Lili-chan

HinataHyuuga=)=)=)

Etsuko Nakamura

Hime

Anet

Toren

Avrilak

*OxíseQ*

Miyu-chan

Babinka

E_483

Love-sasy

Sasuke-kun

Mon@

Kieko

Haruka-Jenjiro

Werísek

*Sweet P!nkie*


Tak,to sou všichni.Zachvíli si upravim i Oblíbené stránky,jo a sorry,že sem neoběhla,ale neměla sem kompa,tak obíhám teď.SayonaraTřídění sbé

11. dubna 2009 v 16:57 | Ami-chan |  Newime

Tak,myslim,že tohle jednou potká každej blog.Mám asi 40 sbének,obíhám je 2krát do tejdne,ale často si všímám,že jich ke mě spousta nechodí,nebo jenom jednou za měsíc.Ze všech sbének mi sem chodí asi jenom polovina.Nebudu nikoho jmenovat,každej ví,pro koho to platí a pro koho ne.Proto chci,abyste se mi zapsali,pokud chcete být stále sbénka.Jenom říkám,několik sbének mám ještě z minulýho blogu a ten o Narutovi nebyl,takže si prosim rozmyslete,jestli chcete bejt mýma sbénkama protože 95% z vás,Naruta vůbec nesleduje a tak je podle mě zbyteční,mít mě za sbé,když sem vpodstatě chodíte jenom protože musíte.Nebudu se teda zlobit,pokud se ti z vás,kteří ten seriál nesledujou,nezapíšou.Vlastně myslim,že by to pro vás byla úleva.Myslim,že když mě nebudete mít ve sbénkách tak se nezblázníte,ale jak říkám je to na vás.Ale pořádně si to promyslete.Nebudu vám psát upozornění na blog,nechám to tady přesně do pondělka 18.4.,v pravidlech je obcházet mě aspoň jednou tejdně tak se aspoň uvidí,kdo chodí a kdo ne.Ten kdo zrovna neoběhne má smůlu a to jestli zůstáváte sbé nebo ne vám taky oznamovat nebudu.Dám to na blog,ale přečíst si to musíte samy.Tak,to je všechno.Do komentů písněte jen ANO nebo NE!


Ami-chan


Další testík-Jak bys vypadala v Narutovi?

11. dubna 2009 v 11:52 | Ami-chan |  Naruto testíky
Mám tu pro vás další testík JAK BYS VYPADALA V NARUTOVI?Mě vyšlo to dole,já sem sice ohnivej živel a tadyto moc neodpovídá,ale to je jedno.Máte to i s překladem a test najdete tadýýýýýýýýýxD


Překlad

Oblíbená barva

zelená
červená
modrá
bílá
černá


Charakterizuj se

statečná,silná,svůdkyně,tichá,prahnoucí po pomstě
milá,máš ráda přírodu
mírumilovná,šťastná,plachá,vtipná
tichá,jemná,mírumilovná
zabiják


Koníčky

čtení
dovádění venku
chtít pomstu
snít přes den
plánovat smrt svého malého bratra


Oblíbený element

oheň
voda
země
vítr
temnota


Jaký Naruto charakter se ti líví nejvíc


Naruto
Sasuke
Kiba
Kakashi
Itachi


Poslední...jakou zbraň používáš

senbon(to je asi písek)
kunaj a shuriken
bič
katanu
ostatníWaterPrincess.jpg
~Nice!!! You Look Like This~
Jméno: Kiki
Mazlíček: Dragon
Element: Voda
Vesnice:Mlžná
Kluk: Naruto
Věk: 15 (Naruto Age 16)
Zbraň: Katana
Jutsus: Vodní a svolávací jutsu
Hodnost: Jounin

Od Sasukeho-kun

10. dubna 2009 v 12:37 | Ami-chan |  Diplomky od vás
kuju je to hezůůůůůůůůůůůxD

Moje vyhodnocení od Nikol-san

10. dubna 2009 v 11:13 | Ami-chan |  Vyhodnocení testíků
Pokud někdo koukáte na Krále šamanů,víte vo co de.U jedný holky(blog tady)sem si udělala testík a ona mi ho vyhodnotila takle.........

Překlad testu pro Sasukeho-kun

9. dubna 2009 v 16:43 | Ami-chan |  Vyhodnocení testíků
Jméno: Kiki
Věk: 19
KLuk: Itachi
Nej kámoš navždy:žádný
Rodina:žádná
Zbraň:kunai a shuriken
Jutsu:zakázaná jutsu

~Co si o tobě ostatní myslí~
Naruto: Nezahrávej si s ní nebo tě zabije!
Sasuke: SEm snad jedinej kdo se snaží zabít Itachiho!!!
Sakura: Je čisté zlo!!
Ino: Někomu pomáhá...
Shika: Zzzzzzzzz (Spí) (Já: Yo Shika vzbuď se!!)
Choji:zvejká žvejká
Neji:Nestarám se
TenTen: Je tak vytrvalá
Lee: Nachladil sem se od ní
Hinata: Je strašidelná!!
Kiba: Akamaru je z ní hrozně vystrašený
Shino: ... (hledá 4 brouky)
Kakashi:Je hodně nebezpečná
Itachi:Pomůže mi zabít mého malého pošetilého bratříčka
Gaara: Nebudu ztrácet čas
Tamari: Nestarám se
Kunkuro: .......


SměsQa všeho

9. dubna 2009 v 16:33 | Ami-chan |  srandičky
http://images.kaneva.com/filestore1/41552/2899201/naruto_da_weird_pose_ad.jpg

http://th03.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/104/0/f/naruto_funny_by_onepiecemaster1132.jpg
haha,to je všechno co dokážeš?xD

http://forums.gotwoot.net/gallery/files/1/0/8/5/4/Funny11.jpg
sakraxD