3.díl-Velká pařba v Konoze

31. prosince 2008 v 18:54 | ami |  Pro Alex
Další den

,,ÁÁÁÁÁÁ,NARUTÓÓÓ,POMÓÓÓC!!!",řve Sasuke zofale,mezitím co uhýbá předmětům před ním,páč zdrhá před hordou šílených fanynek.

,,Co?Někdo volal moje méno?",podiv se Naruto,když ho z obdívování všech možných bašt vytrhl mužský křik.

,,NARUTÓÓÓ!!!",vběhne Sasuke do uličky,kde na něj zírá Naruto,jak na ňákýho mimozemšťana.

,,Tos byl ty ten magor,co řval na celou Konohu?",zeptal se vytlemenej Naruto,ale když vyděl Sasukeho nasranej výraz rači mu běžel pomoc.

,,OK,holky,Sasuke má dneska voraz,přiďte zejtra!",uklidňoval dav ječících dívek Naruto,ale to už mu přistála jedna do kebule od jedné ze zapálených Sasukeho Fanynek.

,,Víš ty co Sasuke?Vyřeš si to sám!",dostal ze sebe Naruto s oteklou pusou a monclem přes oko velkym jak kolo od vozu.

,,No to pěkně dě.......áááááááá.....",zařval Sasuke,ale to už ho dav dívek celýho zasypal.

,,Co to....fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj!!!!!!!!!!!!!!",křičeli dívky,když si všimly,že jim po nohou leze milion brouků.Ani se je nepokusily sklepat a už s ohlužujícim hysterickym křikem zdrhaly,kam jen mohly a náhle....Sasuke zas *mohl dýchat*.

,,Shino,díky nastokrát.Tohle ti nezapomenu!!!",děkoval s oddychem Sasuke hnědovlasému klukovi v brýlých,který k sobě nazpět přivolal všechny brouky.

,,Hm.....",odpověděl mu na to bez zájmu mladík.

,,Hele,za tohle vás zvu oba na ramen.Naruto-ty platíš!",řekl s úsměvem Sasuke a šel si sednout k Ichiraku a Shino ho následoval.

,,C...c...CO....?Jak já platim?",vyjel po něm rozzuřeně Naruto a začal se se Sasukem přetahovat o svoji peněženku.

,,Pane bože,to je ale vůl,co na něm ty holky viděj?",řekla blonďatá mladá dívka směrem ke dvoum stejně starým holkám.

,,Jo,to bych taky ráda věděla.",odpověděla ji na to jedna z dívek také s blond vlasy.

,,Asi tak.Jen se na něj podívejte.",dodalo růžovlasé děvče a všechny se podívali před sebe.Páč seděli na lavičce asi 10 cm od něj,mely dobrý výhled.

,,Naval to sem....!!!!!!!!!!!",řval Naruto na Sasukeho,když mu rval svoji peněženku z ruky.Pak si všimnul pohledu dívek směřijící k nim.

,,Hele,kluci,Sakura,Ino a Matsura se na mě dívaj.Asi se jim líbim.",vytahoval se Naruto,když spatřil pohled tří dívek.

,,Ty idiote.Nedívaj se na tebe,ale na Sasukeho.",vrátil ho Shino spátky na zem a Naruto smutně sklopil hlavu.Fandil si asi trochu moc.Sasuke se otočil jejich směrem a zadíval se na ty tři.jejich obličeje se rozzářily.

,,Holky,mrkněte,von se na mě podíval.",začala jásat Ino,div radostí neskákala.Sakura a Matsura se na ni udiveně podívaly.Dyť eště před chvílí ho tam děsně všechny pomlouvaly.

,,O...no....teda...chci říct.....FŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ.Von se na mě podíval.!",zakecávala Ino celá rudá se posadila zpátka na lavičku.

,,Aha",ulevilo se holkám a tak to rači nechali plavat.

*Pane bože,on je tak ůžanej,kéž by mě někam pozval*,pomyslely si všechny tři,ale ani jedna by to nepřiznala.Kdyby se to navzájem dozvěděli,už by nedržely při sobě.Zrovna,když už byl Naruto asi vteřinu od toho,vytrhnout Sasukemu z ruky peněženku,ozval se hlasitý ženský křik,až Naruto peněženku pustil,spadl na zem a zacpal si uši.

,,Proboha,co se děje.Někoho zavraždili?",zeptal se Narutoa stále si bolestivě držel uši.

,,ne,to má jen Tsunade proslov.",řekl Sasuke a celá vesnice se se zájmem otočila směrem k hlásající Tsunade.

,,Zdravim,ráda bych vám něco oznámila.",začala Tsunade.

,,Za dva dny se koná velká slavnost na počest úmrtí 3.hokage.Dnes je tomu 5 let co zemřel,aby ochránil naši vesnici před Orochimarem.Jako velké dík pořádáme pozítří velkou hostinu a samozřejmě taky nebude chybět kupa zábavy.Je to totiž nesmírně smutná událost a proto myslím,že by se mělo zapomenout na všechen smutek a pořádně to rozjet!Samozřejmě taky nebude chybět spousta jídla,karaoke,dobrovolné souboje a především.......slavnostní ples!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rizaki-kun rizaki-kun | Web | 1. března 2009 v 11:30 | Reagovat

heh,sem zvědavej,co se z toho vyklube

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama